Anticelulitidová masáž

Chtěla bych upozornit, že v poslední době, musím tuto masáž čím dál častěji ženám rozmlouvat. Jejich zdravotní stav, nedovoluje tuto masáž provést. Proto jsem se rozhodla, že vždy než si domluvíme schůzku přímo na masáž, absolvuje klientka u mne diagnostiku. Děkuji za pochopení. Dělám to pro Vaše dobro.

 
______________________________________________________________________________________________________________

Je to velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou.
Celulitida trápí v 99% ženy, je to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva. Dále souvisí se zhoršeným lymfatickým oběhem v určitých partiích. Celulitidu mohou mít i u velmi štíhlé ženy.

 


Tato masáž se provádí zejména na partiích stehen a zadečku , velmi silnými specifickými tahy. Dochází při ní k narušování podkožního vaziva a následnému vytlačovaní tuku z tukových buněk do krevního řečiště, kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus, také se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k  Po intenzivní masáži za pomocí speciálního oleje, následuje jemná masáž pomocí krémů, které jsou stimulačním pomocníkem v boje proti celulitidě. Následně se provede tlakový zábal.


Anticelulitidový program:
Pro docílení ideálního výsledku se doporučuje absolvovat kůru 10 x 60min masáže dolních končetin a hýždí + ozónové zábaly, dle rozsahu a stupně celulitidy.
Součástí tohoto programu je také konzultace o změně životního stylu a stravovacích návycích, doporučení domácí péče při boji proti celulitidě.