Práce s kyvadlem a energií

Práce s kyvadlem

Schopnost pracovat s kyvadlem má více než 80% obyvatel světa. Není na této práci nic tajemného nebo podvodného. Nečekejte žádné čarování. Funguje to na jednoduchém principu svalových minipohybů z nervové soustavy. Nervová soustava je takový "vodič" univerzální energie. Práce s kyvadlem tedy spočívá ve vypnutí ega, racionálního myšlení a jiných rušicích vlivů. Musíte se napojit na univerzální energii a nechat tuto energii Vámi jenom proudit. Při práci s kyvadlem jste takové médium, které nesmí práci vůbec vědomě ovlivňovat, při tom ale musíte být 100% soustředěni na práci a vnímat odpovědi a reagovat na vzniklou situaci.

Základ pro práci s kyvadlem je jeho pohyb. Tím, že se Vám kyvadlo rozhýbe, nemáte ale vyhráno. Musíte si osvojit a domluvit jeho pohyby. Nejtěžší je poznat, jestli jsou údaje kyvadla pravdivé, nebo je to touha či přání ptajícího se. Spousta lidí zanevřelo na prstýnek na vlasu jen proto, že ukazoval odpovědi, které nebyly pravdivé. Ten prstýnek, ani vlas za to nemohl, způsobilo to přání člověka, které bylo vnuceno do pohybu prstýnku. Také diskarnáti a jiné entity si rádi pohrávají s kyvadlem a mají radost když mohou mást lidi.

Nebojte se ani když cítíte, že máte blok vůči práci s kyvadlem. Odblokujeme to skoro vždy na místě a vy se pak můžete věnovat kyvadlu.

                           

                   

Práce s energií

Energie je všude kolem nás, dokonce i my jsme pouhá energie. Lidé cítí negativní i pozitivní energii docela běžně a každodenně. Každý zná ten pocit, že někdo nám sedne, někoho nemusíme, nebo jsou místa kterým se vyhneme ani nevíme proč, každý určitě pocítil, že je vycucaný, nebo že se úžasně energie nacucal. Spoustu věcí děláme automaticky a nepřemýšlíme o nich. Opět to nejsou žádná kouzla, nejde ani o žádnou magii. Jsou to opět energetické frekvence, z nichž některé se dají změřit i přístroji pro to určené, ostatní se změřit nedají jen proto, že ještě nikdo tyto měřáky nevymylel. 

Všimněte si, že fauna a flora kolem nás, má svůj "šestý smysl" stále otevřený, narozdíl od nás lidí. Spousta lidí tutu přirozenou schopnost ztratilo. Základy práce s energií, Vás naučí rozpoznat pocity, které už máte, které máte zablokované. Naučí Vás energetickou ochranu pro Vás i Vaše bližní. Dále spousta dalších věcí, které si můžete na místě vyzkoušet a ověřit. Každého zajímá něco jiného, takže se nebojte zeptat na věci které zajímají právě Vás.