Vnější použití

Pomůcky pro Moxování
Modrá moxa: klasická kouřivá pelyňková moxa vhodná na akutní i chronické stavy
Zelená moxa: kouřivá pelyňková moxa s dalšími přidanými bylinkami, vhodná na akutní stavy
Růžová moxa: kouřivá pelyňková moxa s dalšími přidatnými bylinkami, vhodná hlavně pro ženy
Nekouřivá moxa: karbonizovaná pelyňková moxa, která je vhodná na akutní i chronické stavy
Moxovací krabičky: krabičky s jedním, s dvěmi, nebo čtyřmi otvory, které slouží k fixaci moxovacího doutníku
Zhášeč: kovový zhášeč na moxu

 

Pomůcky pro Baňkování
Skleněné baňky: různé průměry skleněných baněk vhodných pro ohnivé a spíše pro profesionální baňkování
Vakuové baňky: Sada průhledných plastových baněk vhodných pro profesionální i domácí baňkování
Červený olej: bylinný olej, který je vhodný používat při baňkování, jeho prokrvující účinky zvyšují účinnost baňkování, nezahřívá a dá se použít samostatně na vtírání do bolavých svalů 

 

Bylinné náplasti
Náplasti na bolesti kostí, kloubů, šlach a svalů. Tyto náplasti obsahují směs bylin, které hojí, snižují otok, prohřívají, snižují bolest a celkově harmonizují postižené místo na těle. Je to velice účinná pomůcka, která je vhodná i pro domácí použití. Lze ji použít na akutní broblémy a v některých případech i na chronické problémy. Účinnost a délka působení je u každé náplasti specifická.  

 

Ušní a tělové svíce
Ručně balené svíce ze lněného plátna, které je namáčeno ve vosku. Svíce se používají k detoxikaci těla a k čištění uší. Do svící jsou přidávány různé esence, pro zvýšení účinku. Detoxikace pomocí svící je velmi jednoduchá a velmi příjemná technika.

 

Kurkumový sprej
Velice účinný lokální bylinný preparát. Tento sprej má velice silný analgetický a regenerační účinek. Jeho účinnost nastupuje velice rychle. Používá se na akutní i chronické bolesti pohybového aparátu, dá se použít i při traumatických bolestech, dále při reneneraci organismu po velké fyzické zátěži. Výborné složení tohoto spreje můžeme využít i na jiné problémy. Prohřívací schopnost spreje, nám pomůže při prochladnutí, či zimomřivosti. Dá se využít i jako prevence před prochladnutím určité části těla (např. šíje či beder při sportu, nebo pobytu v průvanu). Také ho můžeme použít na počátcích chřipky, či jiných virových onemocnění.

 

Balzám nefritové rosy
Tento balzám přináší rychlou úlevu od menších problémů, které nám mohou znepříjemňovat život. Používá se při svědění, či otoku po kousnutí hmyzem, také jako účinný repelent, dále při neurozách v dopravních prostředcích, při bolestech hlavy v ranném stádiu nachlazení, zmírnění potíží s rýmou, pro lepší dýchání při kašli, či rýmě, dá se použít do zvlhčovačů, lokální ošetření pohybového aparátu při pocitu horkosti či zarudnutí, ulevuje od únavy po velkém fyzickém výkonu, projasňuje mysl.  

 

Balzám doutnající rokle
Tato mast je určena k ošetření konečníku. Používá se při hemoroidech, svědění či pálení kolem konečníku, opruzeninách, zánětu konečníku, či různých ekzémech.

 

Regenerační krém na zklidnění svědění
Velmi účinný krém, který se aplikuje na ekzémy, lupenku, záněty kůže, či při svědění kůže.

 

Sprej Pohlazení ranní rosy
Tento sprej slouží ke zklidnění zánětu na sliznicích, snižuje otok a produkci hlenu. Používá se na zanícené koutky, opary, afty, záněty dásní, pálení v nose, ucpaný nos, čepy na mandlích, bolesti v krku a další potíže.

 

Hojivý krém
Tento krém se používá na kožní obtíže. Různé záněty kůže, svědění, suchost, či popraskání kůže, umí tento krém dobře napravit.

 

Detoxikační náplasti
Čistě přírodní produkt, který na sebe dokáže navázat  toxické a jiné látky, které máme v těle a ubližují nám. Toto je jedna z nejlepších detoxikačních kůr, které nejsou pro nás organismus moc zatěžující a přitom je velice účinná.  

 

Léčivé bylinné koupele
Tyto koupele jsou sestaveny do několikati směsí, které zahrnují nejběžnější nemoci. Aplikace těchto koupelí je velice jednoduchá a vhodná do domácíh podmínek. Koupele mají velikou účinnost a dlouholetou tradici nejenom v Číně, ale i v Japonsku či Tibetu v našich zemích koupele využívali spíše naši předci, ale i tak tu mají stále své příznivce. Tyto koupele jsou připraveny z přírodních surovin a mají veliký léčebný efekt.   

 

Bylinný výtažek pro intimní hygienu
Směs bylin ve formě extraktu. Produkt se používá k intimní hygieně k úpravě bakteriální rovnováhy na sliznicích, pro předcházení nepříjemných pocitů např. v období před menstruací či po pohlavním styku. Působí na zánětlivé projevy, proti virům, bakteriím či plísním. Má tišící vliv na podrážděnou sliznici.