Pracovní

Jak jste se dostala k tomu co děláte?
Od malička jsem měla k věcem které byli trošku tajemné blízko. Také bylinky a alternativní léčba byli pro mě normální věc. Nikdy jsem se ale ničemu přesnému v tomto směru nevěnovala, spíše chodila kolem. Až klikaté cesty života mě navedly a přivedly do života děje a lidi které mi pomohly vyjít na tuto cestu. Někdy to bylo dost kruté a bolavé, ale dnes všem děkuji za tyto lekce. Takže odpověď na otázku je taková, že jsem se musela nejdříve dostat na dno, uvědomit si že existuje pomoc, pochopit proč a co se mi děje, zapracovat na nápravě, dovolit si příjmout pomoc a uvěřit lidem kteří mi nabízeli pomoc. Pak mi došlo, že když mi bylo pomoženo, tak bych ráda pomáhala také. Takže jsem začala  studovat a opět studovat.  Největší motivace a hlavně nakopnutí, ale pro mě bylo, když moje maminka dostala mozkovou mrtvici. No a od té doby se mi vždy dostane do cesty nějaká překážka, kterou chci pochopit a hlavně zvládnout, takže proces učení u mně není zatím ukončen a ani nevypadá, že v nejbližších letech by mohl být. 

 

Vezmete každého člověka který se k Vám chce objednat?
Většinou ano.

 

Proč berete za své služby peníze? Vždyť se říká že pomáhat lidem je dar od Boha?
Tato otázka mě vždy rozesměje. Je to přeci tak jednoduché. Musím platit daně, sociální a zdravotní pojištění, dále elektriku a další nutné poplatky. Také jsou to oleje, prostěradla, ručníky, jehličky a další pomůcky k mé práci. Také a to je důležité, je zabezpečení rodiny.
Každý člověk má určitý dar od Boha. Někdo maluje, někdo dobře mluví, další zase krásně zpívá. To je jako kdyby jste se ptala malíře proč prodává své obrazy, nebo kováře, proč bere peníze za výrobky které ukoval. Zpěvák také bere za své koncerty a CD peníze. Nevím, jak by mi prošlo, kdybych přišla třeba do pekárny a řekla " Nebudu Vám nic platit,  máte dar od Boha dělat rohlíky, proto si za ně nemůžete brát peníze."
S tímto názorem, jsem se většinou setkala u lidí, kteří nevěří v to, co dělám.

  

Co stále studujete?
Stále sice říkám, že chodím ještě do školy, ale už to není škola jako taková. Jsou to spíše různé semináře, které navazují na studium čínské medicíny. Jsou to víkendové semináře, vždy na určité téma.

 

Děláte toho opravdu hodně, co ještě by jste chtěla studovat, co by jste ještě chtěla umět?
Jé, tak toho je hodně. Moc mě zajímá astrologie, také hypnoza a kraniosakrální terapie. Je toho samozřejmě více, ale tyto témata mě opravdu lákají ke studiu.

 

Můžete vše co děláte dělat na 100%
Mám výhodu, že jsem se všemu nevěnovala najednou, to by asi nešlo. Nejdříve jsem se plně věnovala duchovnu a tajemnu, poté jsem se více věnovala čínské medicíně a technikám na napravení kostí, no a pak jsem opět jemně přešla více na duchovno. Jsou vždy takové etapy kdy jedna složka je silnější než druhá, ale najednou jsem nikdy obě nestudovala. V práci mi je jedno, jestli napravuji kosti, píchám jehličky, či provádím terapii. Často se i u jednoho klienta vše propojí.

 

Co masáže? Hodně lidí Vás má jen za masérku?
Ano to je pravda, hodně lidí neví co dělám. Masáže léčebné už dělám dlouho, ale relaxační masáže či zábaly jsem začala dělat kvůli svým klientkám. Chtěly vyzkoušet čokoládovou, či medovou masáž. Pro mě jsou tyto relaxační masáže vlastně taky takový relax.

 

Štvou Vás lidi, kteří k Vám příjdou a pak neplní to co jim poradíte?
Už dávno ne. Je to jejich volba. Já udělám co můžu, řeknu jim co mám a volba jak s tím naloží je na nich. Spousta lidí jen obchází lékaře, léčitelé či terapeuty a myslí si stále, že narazí na nějaký zázrak a oni se snažit nebudou muset. Tak to ale nefunguje. Nebo funguje ale jen chvilku.

 

Je něco, co nenabízíte a přeci jste to vystudovala, či si na to udělala kurz?
Ano jsou takové věci.

 

Například co?
Nějaké druhy masáží, jelikož jsou podobné těm které nabízím, jen se jinak jmenují. Také věci které se týkají duchovna, jako jsou výklad karet, různé ochranné energie. Věnuji se také tantrickým masážím. Je toho samozřejmě víc.

 

Proč tyto služby nenabízíte?
Jsou to mé soukromé aktivity, nebo jsou to věci hodně podobné těm, co už nabízím.