Přípravky

Proč prodáváte přípravky jen od některých firem?

Tak nejdůležitější důvod je ten, že jsou kvalitní, mám je vyzkoušené a už několik let je používám, vím že jim můžu věřit a že opravdu pomáhají. Proto je doporučuji dál.

Mediciální houby firmy Hawlik a MycoMedica vyplnily díru v trhu, kterou jsme tu dlouhou dobu měli. Tyto přípravky jsou velice účinné a kvalita se nedá srovnat s přípravky jiných firem. Mediciální houby zažívají novuobjevení, v TCM se používali už před několika tisíci lety a jejich účinnost je velice vysoká.

Bylinné kapky které doporučuji, jsou jedny z nejlepších lihových tinktur, co se zde dají koupit. Jejich účinnost, ale také rychlost účinku se myslím nedá srovnávat s jinými přípravky. Kdo je někdy vyzkoušel, tak se k nim rád vrací a sám si vyzkoušel, že některé ostatní přípravky jsou neučinná vodička. Kdo také poznal osobně Martina Kolára, zúčastnil se jeho přednášky, tak mi dá za pravdu, že je to neobyčejný člověk s obrovskými znalostmi a s citem pro každou bylinku.

Čaje firmy Spagyria a Natura, opět svoji kvalitou nepřekoná jiný čaj, který se zde dá koupit. Třeba Jančův Ledvinový čaj od firmy Spagyria je opravdu unikátní.

Přípravky Nobilis Thilia, jsou opět velmi kvalitní a za příjemné ceny. Kdo navštívil někdy Vlčí horu, poznal lidi, kteří tuto firmu tvoří, nebo vyzkoušeli jejich přípravky, tak určitě mají stejný názor.

Manželé Patakyovi a jejich homeopatické masti, jsou kapitola sama pro sebe. Jsou účinné a zkušenosti s nimi mám opravdu vynikající.

Vzhledem k tomu, že pracuji s čínskou medicínou, doporučuji také přípravky které se vztahují právě k čínské medicíně. Nejsou to ale jen léčiva, ale také čaje, kustovnice, bonbony, oleje, bylinné náplasti. Vše je opět ve vysoké kvalitě a účinny mám sama několik let vyzkoušené.

Další firma, kterou ráda doporučuji je firma Rymer. Vykuřovadla, vonné esence, kadidelnice a další zboží které nabízí tato firma, je opět tady v česku nepřekonatelné. Opět se můžeme bavit o kvalitě, dostupnosti, ale také o skvělém přístupu obou manželů. Opět můžu říci, že přednáška, nebo jen zastavení a popovídání si s panem Rymerem, je nezapomenutelný zážitek.

Před pár měsíci jsem dostala kontak na firmu, která prodává velmi kvalitní vitamínové a minerální přípravky. Já sama mám doposud s těmito přípravky jen ty nejlepší zkušenosti, moji kolegové mají zkušenosti delší a také jenom výborné. Jsem tedy velmi ráda, že už i v tomto směru, můžu klientům pomoci. Protože sehnat kvalitní vitamínové a minerální doplňky byl opravdu veliký problém. 

Samozřejmě jsou další přípravky a další firmy které mám ráda, které mám vyzkoušené a které doporučuji. Nevlastním obchod, proto se nezásobuji vším co doporučuji, nebo vím že je kvalitní. Když je to potřeba tak je klientům doporučím, nebo objednám.

 

Jaký máte názor na firmy, které prodávají různé přípravky přes různé prodejce, kteří nejsou řádně proškolení a nabízejí jen omezené množství přípravků a vnucují je lidem se slovy "zázrak na vše"?

Tak to je rozsáhlé téma. Těchto firem je strašně moc. Každý, kdo má zájem prodávat tyto přípravky, tak jede na školení a myslí si, že vše co mu tam řeknou je svatá pravda. Dávají většinou svým přípravkům fascinující účinky, někdy i nadpozemskou moc. Většinou jsou pro každého, jsou to ty nejlepší, pomáhají proti všemu, dokáží vše 100% vyléčit bez jakýchkoliv jiných změn. Tyto kvality vyrovnává i vyšší cena, kterou každý ochotně dá, protože je to prostě super a za ty peníze se to vyplatí. Bohužel jen v málo případech, vědí prodejci vůbec základní znalosti o těle, nebo nemoci. Většinou mají naučené věty, které jim byly na školení řečeny. Abych řekla pravdu, tak mě u těchto prodejců už nic nepřekvapí. Prosperovat budou tyto firmy ale dobře, protože na důvěřivosti a naivitě lidí, se vydělat peníze dají. Mám zkušenost, že prodejci potřebují prodat co nejvíce přípravků a zajímá je hlavně provize z prodaných přípravků, nebo ze zaregistrovaných lidí, které za vydinou provize zlákají k dalšímu prodeji.  

 

Takže těmto přípravkům moc nevěříte?

Většinou prodávají potravinové doplňky, ne léčivé přípravky. Tyto přípravky jsou většinou na nízké úrovni. Pár firem má dobré přípravky, ale stává se, že firma má jeden přípravek opravdu kvalitní, ostatní mají jako doplňkový prodej. Bohužel v dnešní době je málo firem, které mají kvalitní přípravky.

 

Takže nevěříte, že se díky jim může člověk zbavit svých problémů?

Jelikož spousta nemocí a problému je psychosomatického původu, tak se samozřejmě můžou svých problémů zbavit. Navíc, je spousta přípravků na bázi vitamínů a minerálů. No a těch má člověk dnešního světa dost málo. Takže se po nich může určitě cítit lépe, při tom věří, že mu pomáhájí. Tato kombinace může udělat člověku moc dobře. Většinou ale mám zkušenost takovou, že lidé tyto přípravky musí jíst dlouhodobě, zvyšovat dávkování, nebo brát silnější koncentráty. Je ale také pravdou, že se několikrát stalo, že se vymazali jen následky problémů, po nějakém čase nastoupila nemoc s větší razancí a pak byl opravdu veliký problém.

 

Doporučujete tedy lidem brát potravinové doplňky?

Ano to doporučuji, ale vždy je to individuální pro každého člověka. Nedoporučuji ale věřit všemu co Vám kdo říká.

 

Jaký vůbec tedy máte na potravinové doplňky názor?

Pouze po řádné diagnostice, se můžou lidem doporučit doplňky přímo pro toho člověka. Je velice důležité od jaké firmy jsou přípravky, jakým zpsobem jsou zpracované, co vůbec obsahují a v jaké výši, dále je také dobré vědět, v kterou roční dobu ty které přípravky užívat, nesmí se také opomenout upravit i jídelní a pitný režim člověka.

 

To znamená, že dva lidé se stejnými problémy by neměli jíst stejné přípravky?

Každý problém má svoji příčinu. Třeba bolest hlavy má několik příčin.

 

Na co by si lidé měli dávat pozor při koupi potravinových doplňků?

Největší pozor by si měli dát vůbec na člověka, který jim o přípravku povídá. Jestliže přechvaluje své přípravky, povídá jak každému pomáhají, jak jim někdo říkal, že někomu pomohly, jestliže omlouvá cenu, ohání se nějakými grafy a tabulkami, tak je to většinou člověk, který má pár dnů školení, naučený text a potřebuje přípravky prodat. Dále je také důležité kouknout na samého prodejce. Často se mi stalo, že za mnou přišel člověk nabídnout úžasné přípravky co vyléčí vše a sám byl velice nemocný. Také informace, že tento přípravek je pro všechny, znamená, že vlastně moc léčivý nebude, spíše podpůrný. Protože pak je to jako třeba s džusem, může ho skoro každý, nic moc neudělá, ale ani neublíží a není moc léčivý. Další věc, na kterou je důležité si dát pozor, je délka užívání a konzultace Vašeho zdravotního stavu. Důležitý ukazatel neúčinnosti je ten, že vám prodejce řekne, že se může užívat bez přestávky nebo s malou přestávkou dlouhodobě a nemusíte s ním za tuto dobu užívání konzultovat váš zdravotní stav, nemá jinou alternativu, když se Váš zdravotní stav zlepší. Samozřejmě trochu jiné je to u vitamínových doplňků, které se berou dlouhodobě, ale i tamje většinou hlavní podpůrná činnost. 

 

Jakou radu by jste dala lidem pro koupi přípravků?

Radu? Největší rada je nedůvěřovat každému. Přemýšlet za co dáte peníze. Řídit se zdravým rozumem. Sehnat si a přečíst si trochu více informací.