Novinky

13.09.2019 11:25

Budete šamanky???

V poslední době tuto otázku dostáváme hodně často. Je to až úsměvné, jak jsou lidé naivní a povrchní v pohledech na tradiční kultury, náboženství, léčebné směry a jiné záležitosti různých zemí.
Tím že kamarádím a spolupracuji se šamanem, se šamanem nebo šamankou stát nemůžu. Ani několikaletým pobytem v jeho zemi mi toto nepřísluší. To samé je to v jiných zemích v jiných kulturách. Nestanu se Budhistou pouze pobytem v klášteře. Nemůžu být čínským lékařem pouze studiem čínské medicíny, praxí u čínského lékaře nebo pobytem v Číně. Nemohu být dobrým muslimem, muslimkou pouze přes kamarádství nebo přes pobyt v dané zemi. Copak se stanu mágem jen po pouhým naučením se nějakých textů? Ne! Toto jsou naučené, či převzaté atributy. Uvědomte si to. Toto se dokáže naučit každý, dokáže vycestovat každý, v dnešní době fcb. a jiných sociálních sítí je jednoduché kamarádit s kýmkoliv kdo má připojení k internetu a je ochotný sdílet s námi trošku času. Hrát si na šamana, budhistu, hinduistu, mága, léčitele, čarodějku, kouče... atd. může dnes každý. Bohužel originál se dnes už moc nepozná, protože reklama je mocná, duchovno a duchovní tituly v dnešní době frčí a papír (tedy internet) snese všechno. Za peníze se dá naučit a ocertifikovat vše. Sakra kde se vytratila naše soudnost, pokora a kořeny? Všichni jsme duchovní bytosti které vstoupili do fyzické podoby. Každý máme nějaké předpoklady, nějaký vymezený prostor. Proč se chceme cpát na jiný píseček, když ten náš je náš? No protože duchovní titul je in. No protože se hrneme někam a svoji podstatu vůbec neznáme.
Hodně moc se zapomíná, že jsme tu každý sám za sebe. Že tím kým jsem... prostě jsem. A že když budu chtít být někým jiným a nebude to vycházet z mé podstaty, tak si na vše budu jen hrát. Vše čím jsem vychází ze mně, prapodstata všeho je daná už dávno před mým narozením. Hledejte kdo jste, teprve pak můžete být kým chcete být... tedy možná tím můžete být... protože tím někdy prostě být nemáte. (chápete? pobíráte?)
Není důležité chtít! Důležit je být!

Takže zpět k otázce: Budete šamanky?
Ne nikdy nebudeme, protože iniciace k šamanismu není - Chci být šamankou, nebo Budu si říkat šamanka. Iniciace je úplně něco jiného a jestli Vás zajímá co, tak si o těchto věcech něco přečtěte. Třeba pochopíte o čem tu píšu.

Tu hloubku "obyčejného" JÁ JSEM zkuste alespoň malinko odkrýt.
Markéta
—————

13.09.2019 10:20

Opět ten telefon

Omlouvám se všem, kteří mi posledních 14 dní psali sms, či telefonovali. Telefon se prostě po těch hodinách provozu rozhodl, že nebude fungovat. Měl toho opravdu hodně za sebou a i když mi už nějaké upozornění dával, tak jsem neuposlechla a neudělala včas opatření. No a protože nejsem zdatná v zálohování a takových dalších vychytávkách, tak jsem o spoustu konverzací přišla. Telefon si také cca 14 dní generoval, co mi příjde, co mi schová, koho  mi ukáže že mi volá, komu můžu zavolám já.  14 dní si žil svým životem než mi vše docvaklo. Nyní se učím a přijímám do svého života jeho novějšího kamaráda a on si v klidu odpočívá.

Omlouvám se tedy, že v posledních 14 dnech jsem neodepisovala, neotvírala Vaše zprávy, nebrala telefony, nevolala zpět.

S novým telefonem se učím zacházet a funkce které má jsou pro mne španělská vesnice. Takže prosím omluvte ty hromadné zprávy které některým přišly, a tex byl v arabštině. Snažila jsem se zprávy hned smazat, ale někteří byli rychlejší a divili se, co mi hrabe. Arabský text znamenal vyznání se syna, své matce, takže žádná propagace něčeho špatného se nekonala. Překlad je opravdu nádherný. Přesto se omlouvám.

Doufám, že tento nový telefon bude brzy poslouchat mně, že pár let v poslušnosti bude sloužit a já se naučím zálohovat a lépe zacházet s vymoženostmi této doby. Držte mi palce... :-)

 

—————

13.09.2019 10:15

Připravujeme s našimi kamarády "indiány"

Včera jsme dostaly návrh od našeho peruánského kamaráda, že by s námi chtěl on a náš další kamarád s Peru uspořádat akci s hudbou. Bubnování, flétny, meditace....

Velice nás to zaujalo a budeme se snažit tuto akci dát dohromady. Nejdříve nanečisto a až budeme mít hotový koncept, tak Vás rády pozveme na (jak je u nás zvykem) speciální akci, která bude i díky Vám zase úžasná.

Už teď se moc těšíme

—————

13.09.2019 10:09

Podzimní akce

V projektu Dea dále pokračujeme v akcích pro Vás.

Připravujeme semináře, na které máme velice pozitivní ohlasy a dámy se nás neustále ptají, kdy budou další. Víme že jsem trošku ve skluzu s termíny, ale připravené vše máme. Na příští rok slibujeme, že termíny vypíšeme dříve. Termíny se brzy dozvíte na našich stránkách centrum damian dea a na našem fcb.

Meditace jste si s námi také velice oblíbili a jsme rády, že už máme i chlapské zastoupení. Meditace jsou vždy velice silné a jsme rády, že se k nám znovu vracíte a zažíváte s námi několik hodin relaxace, uvolnění a klidu.
Pro podzim máme naplánované dvě velké meditace. Obě by měly být velmi specifické. Bližší informace opět na stránkách centrum damian dea a na našem fcb.


—————

12.09.2019 09:58

Druhá podpora AMAZONIE proběhla

Děkujeme Vám za přidání se k naší akci. Energie byla opět silná a i když jsme museli po první akci změnit koncept, kvůli ochraně šamana, tak se opět tato akce vydařila.

Minulý týden jsme po ukončení podpory amazonie ještě pracovali na dálku na mamince šamana. Tuto středu jsme podpořili jehosestru, která potřebovala léčivou energii. I tyto dvě podpory byli úžasné a jsme rády, že nás Carlos přizval k této "práci" je to pro nás veliká čest.

Za zvuků bubnů, jsme se dostaly opět do hluboké vizualizace, budeme rády, když se s námi příště k nějaké podobné akci připojíte i fyzicky.


—————

05.09.2019 01:12

Druhá podpora pro Amaznský prales

Vaše reakce na první podporu pralesa byly velmi příjemné a od některých zazněla i prosba, že chtějí tuto akci zopakovat.

Carlose jsem nemusela přemlouvat a hned jsme se domluvili na dalším termínu. Kdo si chce tedy tuto akci zopakovat, nebo se k nám nově přidat, má možnost ve středu 11.9. opět mezi 20 a 21 hodinou.

Opět si udělejte pohodlí a myšlenkami se přeneste do pralesa, vše ostatní už necháme na šamana.

My s Boženskou opět vyrážíme ve středu do Brna, takže bereme bubny na cesty a k vizualizaci si opět zabubnujeme

Děkujeme všem co tuto akci sdílí na fcb. centrum damian dea

—————

04.09.2019 23:07

Podpora proběhla

Podpora pralesa skončila a dle vašich reakcí, které jste mi bezprostředně po skončení poslali, se Vám toto působení líbilo. Někdo cítil energii víc, někdo míň, záleží na vyladění a na každém z Vás. My se s Carlosem schodli na tom, že energie byla silná, a že tato akce proběhla nad naše očekávání.

Děkujeme všem, kteří se s námi zapojili

—————

29.08.2019 02:22

Podpora Amazonského pralesa z vašeho domova

Dnes jsme se se šamanem Carlosem domluvili, že uděláme další společnou akci na podporu Amazonských lesů.

Ve středu 4.9.2019 od 20.00hod. si můžete pohodlně sednou ve svém křesle, lehnout ve své posteli, či jít někam do přírody a vizualizací se přenést do pralesa. Je důležité si představovat prales jako celek, zdravý a nepoškozený. Ne plameny, ne utrpení které oheň způsobuje.

Energie myšlenky je velice mocná. Když se dobrých myšlenek spojí více, tak umí pohnout světem. Doufáme, že se ve středu pár lidí najde, kteří tyto myšlenky vytvoří a šaman je poté posílí a pošle na potřebné místa.

Můžete si pustit hudbu, nebo být v tichu. Vše záleží pouze na Vás.

My s Boženkou půjdeme společně do přírody a vezmeme sebou bubny.

Děkujeme všem, kteří naši akci sdílí na fcb. centrum damian dea

—————

29.08.2019 00:37

Meditace proběhla

Chceme poděkovat všem, kteří s námi včera prožili úžasnou meditaci. Téma bylo dané: Propojení se Silovými zvířaty. Vzhledem k tomu, že náši kamarádi "indiáni" pocházejí z Jižní Ameriky a už nějaký čas v této oblasti hoří prales, tak jsme se s Carlosem domluvili, že tato meditace bude věnována podpoře Amazonského pralesa. Toto téma je mu velice blízké a byl velmi potěšen, že všichni zúčastnění s touto změnou souhlasili.
Byl to neskutečný zážitek na této meditaci být. Já i moje kolegyně Boženka jsem zažily už hodně meditací s Carlosem, ale tato byla opravdu specifická. Jeho napojení na prales je fantastické a během chvilky se více než polovina meditujících napojila na prales i na svá silová zvířata.
Byla to jedna z nejsilnějších a přitom nejjemnějších meditací, které jsme s ním my dvě zažily. 

Při přípravě na tuto meditaci vznikly nejhezčí fotky, které se mi zatím z těchto akcí podařily pořídit. Anděl z ohně v rukou Carlose, oči zvířete vystupující z jeho hrudi a tanec plamínků, jen dokazují vyjímečnost této akce.
Děkujeme všem za účast

 

—————

22.08.2019 12:17

Meditace na Silové - Totemové zvíře

28.8.2019 proběhne meditace na propojení se Silovým - Totemovým zvířetem.

Tato meditace proběhne v nových prostorách, které nám pronajímá naše kamarádka.

Meditace povede šaman Juan Carlos Pacaya Gomez

Na tuto akci je nutné se přihlásit.

—————

—————