Novinky

23.06.2019 09:16

Bubnování

Po čtvrtečním ujištění od dvou šamanů, že bude v sobotu bez deště a že se nemusíme ničeho bát, jsme se s Boženkou hodně uklidnily. Zůstala lehká nervozita, jestli za námi vůbec někdo přijde. Přece jenom to byl nultý ročník a nikdo nevěděl, co od naší akce očekávat. My očekávaly třicet lidí a s nimi by jsme byly spokojené. Ale byly jsme v dobrém překvapené, za odpoledne se prostřídalo více než 100 lidí! Děkujeme...

Všichni si mohli vyzkoušet velký Pow wow buben, Djembe buben, chřestidla, tibetské mísy, dešťové dřevo... Zájemci si také mohli vyzkoušet masáž za pomocí bubnování. Dále byl všem k dispozici celé odpoledne peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez, se kterým mohli probírat své problémy, koupit si u něj amazonské bylinky, či u něj ochutnat mapacho. Děti i dospělí si mohly vyrobit  něco pěkného v dílničkách. Vyzkoušet si nějaké Svatojánské rituály a poslechnout si pár slov o Slunovratu a o Svatojánských rituálech, doporučení, ale i svatojánských omezení.
Na ohni si mohli opéct buřty nebo klobásy. Žízeň se dala u nás také dobře zahnat.
Hlavní program začal po příjezdu Davída. Bubnování v kruhu pod jeho vedením bylo úžasné a děti i dospělí si bubnování užívali. Ukázka "bubnování" na sluneční buben byla úžasná a nezapomenutelná, zvláště pro ty, kteří tento zvuk ještě niky neslyšeli.
Poté se přešlo k hlavnímu svatojánskému ohni. Bubnování si opět vzal na starost Davído a šaman mohl za zvuků bubnů provést šamanský očistný rituál s meditací. Vítr trošku zkomplikoval zapalování Palo santa, ale i to se nám nakonec podařilo. Nakonec se spálily loňské byliny a každý se mohl zbavit neduhu, který ho trápí, ve velkém svatojánské ohni. Pak už nastal čas se rozloučit a jít domů vstřebávat zážitek, vibrace bubnů a slunovratovou noc...

 

—————

18.06.2019 08:28

Naše akce

Jsem velice ráda, že spolupráce s peruánským šamanem se vyvíjí dobře. Ohlasy žen, které se účastnily našich seminářů a meditací jsou z 98% kladné. Rozhodla jsem se tedy, že do našich seminářů více Carlose zapojím a on s touto spoluprácí souhlasil. Domluvili jsme se také na speciálních meditacích, které nebudou závislé na semináři. Minulý týden jsme si jednu takovou meditaci vyzkoušeli. V přírodě, u skály, s partou úžasných lidí. Meditace byla opět silná a úžasná. Před prázdninami plánujeme ještě Svatojánské bubnování. Jestliže nám bude příroda přát a bude hezké počasí, tak za námi snad i někdo dorazí. Naše očekávání je alepoň 30 lidí. Za špatného počasí, si uděláme komorní akci a užijeme si bubnování a slunovrat i za deště.
V příštím půlroce, chystáme v projektu Dea semináře zaměřené na ženství, meditace v přírodě a máme pro Vás i nějaké překvapení. Vše se aktuálně dozvíte zde na mých stránkách, na stánkách www.centrum-damian-dea.webnode.cz a na fcb. centrum damian dea
 
 

—————

30.04.2019 22:27

Svatojánské bubnování

Před pár lety jsem s kamarádkou pravidelně pořádala akci, která byla zaměřená na Svatojánské rituály. Předvečer sv. Jána je magická noc, často se oslavy tohoto světce spojují se slunovratem. V tuto noc se vykonávají po staletí určité rituály a mělo by se dodržovat i pár pravidel.  V posledních třech letech, jsme se těmto rituálům věnovaly pouze v uzavřené skupince. V letošním roce jsme se ale rozhodly, že zkusíme udělat tuto akci pro veřejnost.

Chtěla bych tedy já i mé kolegyně, pozvat všechny zájemce o Svatojánské rituály na akci SVATOJÁNSKÉ BUBNOVÁNÍ, která se bude konat 22.6.2019 v areálu u I.ZŠ (horní) v Pomezí.

Dozvíte se spoustu informací o slunovratu, sv. Jánu, o rituálech, o nebezpečích, magických předmětech... atd.
V dílničce, si budete moci s dětmi vyrobit ochraný amulet, či jiné krásné a symbolické věci.
Budete si moci vyzkoušet Svatojánské rituály.
Nás kamarád přiveze bubny a bude všechny zájemce učit bubnovat.
Zažijete skupinové bubnování.
Opečete si buřty na ohni.
Na závěr proběhne šamanský očistný rituál ohně, který provede peruánský šaman.

Po celou dobu pro Vás bude připravené občerstvení.
Vstupné dobrovolné.

Ti kteří mají doma buben, bubínek, či cokoliv jiného, na co si chtějí zabubnovat, tak neváhejte s vezměte tyto nástroje sebou.

 

—————

30.04.2019 22:21

Semináře

25.5.2019 proběhne seminář pro ženy Archetypy ženství se šamanskou meditací na uzdravení ženství

1.6.2019 proběhne seminář Uzdravení ženských archetypů se šamanskuomeditací

Více informací se dozvíte na centrum-damian-dea.webnode.cz

 

—————

15.04.2019 20:27

Spolupráce se šamanem

Od 17.4.2019 bude v mé pracovně jednou až dvakrát v měsíci ordinovat peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez.

Objednávat se můžete pouze přes sms na čísle      

703 635 266, vždy napsat že máte zájem o šamanskou terapii. Dále na mém čísle 733 578 173.

na emailu: centrum.damian@seznam.cz nebo carlos.shamanspirit@seznam.cz

na fcb. centrum-damian-dea nebo Markéta Hladká

 

Bližší informace nalejdete na                                                                          www.shaman-spirit.webnode.cz
 

—————

12.04.2019 14:07

Semináře

Máme za sebou s kolegyní dva první semináře konané v Pomezí, které se týkají žen a ženské energie. Obě soboty byly úplně jiné a obě soboty byly úžasné. Opět se potvrdilo pravidlo, že se sejdou ženy, které mají společná témata. Na obou seminářích se nám to rozdělilo pěkně na dvě skupinky a provázanost a propojení energií bylo velice rychlé a opravdu intenzivní. Ženy poznaly své vnitřní archetypy, použily k jejich diagnostice automatickou kresbu, která i přes první rozpaky šla naprosto úžasně každé z nich. Pomocí manter, vizualizací, povídání a individuálního přístupu od nás, se některé ženy velice intenzivně, některé o trošku méně seznámily a poté napojily na své hlavní ženské archetypy. První část semináře byla zakončena rozklíčováním a popovídáním si nad obrázky s Boženkou.  Uvědomnění bylo u některých velice hluboké a intenzivní, u některých se s tím nejdříve musela poprat hlava a její rozumová část. Ale veliký posun byl u každé z žen a to jsme ještě něbyly u konce.
Po ukončení semináře přišel šaman který po přednášce o šamanismu započal hlubokou, silnou a léčivou meditaci. Dámy z něj byly příjemně překvapeny a i přes ostychy, že neumí meditovat se ponořily do klidu, relaxace, odevzdání a meditace. Po ukončení si zkusily chuť tabáku Mapacho. Objaly se se šamanem a byl čas k návratu domů.
Byla to pro nás obě užitečně strávená sobota a s velikou pokorou děkujeme všem ženám, které za námi přišly a dovolily nám, aby jsme jim mohly dát zakusit zážitek a prožitek z napojení s jejich ženskými archetypy. Protože pro některé to byly opravdu velice hluboké a silné zážitky.
Děkujeme také za zpětné reakce zúčastněných. Jsem za ně velice rády a velice nás potěšily, protože jste nám daly zase sílu jít do dalších těchto seminářů.

—————

03.03.2019 18:41

6.4.2019 Seminář s meditací

6.4.2019 se koná další seminář Archetypy ženství se šamanskou meditací na uzdravení ženství

Bližší informace najdete na https://centrum-damian-dea.webnode.cz

 

—————

24.02.2019 14:15

Seminář se šamanskou meditací

Jsme velice rády, že jste o náš seminář projevily takový zájem. Během pár dní máme i náhradnice. No a protože nám bylo líto, že musíme některé zklamat, domluvily jsme se, že zkusíme domluvit ještě jeden seminář s meditací. 

Jestli máte tedy o seminář Archetypy ženství s meditací na uzdravení ženství zájem, dejte nám vědět.

Děkujeme

—————

17.02.2019 16:33

Seminář: Archetypy ženství a šamanská meditace na uzdravení ženství

Chtěla bych Vás se svými kolegyněmi z projektu DEA pozvat na seminář ARCHETYPY ŽENSTVÍ A ŠAMANSKÁ MEDITACE NA UZDRAVENÍ ŽENSTVÍ.
Tento seminář je určen pouze pro ženy, pro ženy, které se chtějí více dozvědět o svých vnitřních ženách a chtějí s nimi navázat spojení a více s nimi pracovat.
Více o tomto semináři, se dozvíte na stánkách projektu DEA www.centrum-damian-dea.webnode.cz


Jako bonus tohoto semináře, pro Vás máme velkou meditaci na uzdravení Vašeho ženství. Náš velmi dobrý kamarád peruánský šaman, pro nás udělal vyjímku. Díky tomu zažijete dvouhodinovou meditaci na uzdravení Vašeho ženství. Jelikož je počet účastnic semináře omezen, bude tato meditace individuální a hodně silná.

—————

25.01.2019 12:21

Opět parkování

Každý rok řeším nejvíce svůj telefon, zvláště začátkem roku je to s ním těžké. V letošním roce je ale aktuální téma parkování :-) No alespoň změna

Po absurdní a zcela zbytečné události, která vznikla jednoho zimního večera :-) Chci své klienty poprosti jestli by mohli parkovat už pouze před mým domem. Číslo popisné 405. Je to vlastně podél jediného dřevěného plotu, který v ulici vůbec je. Jelikož u vedlejšího domu, ačkoliv na veřejné komunikaci, která v dohledné době  bude patřit obci Pomezí, by se mohli dočkat nepříjemností. Mohla by na Vás být zavolána hlídka policie. Ve vašem osobním zájmu si proto moji prosbu vemte k srdci...
Děkuji

 

—————

—————