Novinky

03.01.2019 09:47

Poděkování

Chtěla bych Vám opět poděkovat za krásná přání která jste mi posalali. V letošním roce mi jich opět pár set přišlo a děkuji s velikou pokorou hlavně za ta přání, která byla velice osobní a hluboká, ale také chci poděkovat, že jste si na vzpomněli.

—————

21.12.2018 12:41

Přání

Přeji Vám všem ,aby jste si vánoční čas užili v klidu a pohodě, aby jste si uvědomili hodnoty, které jsou opravdu důležité. Aby jste co nejvíce času věnovali sobě, rodinně a svým blízkým. Aby jste udělali do konce roku ještě alespoň jeden dobrý skutek. No a aby jste do Nového roku vstoupili tou správnou nohou, ale také s tou správnou myšlenkou.

 

—————

01.11.2018 12:37

Adventní čas a vánoce

Máme zde adventní čas a pomaličku se blíží vánoce a konec roku. Jako každý rok, budu mít v toto období jinak pracovní dobu. Veškeré informace se dozvíte na stránce pracovní doby.

 Všem Vám přeji, abyjste si advent užili v pohode, v klidu a bez většího stresu. Pamatujte si, že jaké si to uděláte, takové to budete mít :-)
Advent je o zastavení, přemýšlení. Úklid si udělejte hlavně v sobě a čas který v tuto dobu věnujete sobě i svým nejbližším, je ten nejcenější dárek, který můžete dát.

 

—————

12.06.2018 08:33

Facebook

Vím jak těžké je mne kontaktovat. Věřte že opravdu nevím jak tuto záležitost řešit. No a protože mne zkoušíte kontaktovat různě, tak jste to zkoušeli i přes facebook  mého manžela, či dcer. Ty z toho nebyli moc nadšení, že si pro mne musí pamatovat různé vzkazy, čísla, či jiné důležité informace. Tak se dcera rozhodla a založila mi také profil. Takže už nějaký čas mám na své jméno Markéta Hladká založený facebookový profil. Moc často tam nechodím, protože opravdu nemám čas koukat co, kde, kdo a jak...., ale mám aplikaci v telefonu a vaše zprávy mi tam chodí. Tak snad se komunikace semnou pro Vás opět trošku zlepší.

—————

01.05.2018 12:58

Akce a Dea

Dostávám časté dotazy jak to je v letošním roce s akcemi v projektu DEA. Je pro nás úžasná zpětná vazba, že Vám naše akce chybí a že by jste se jich rádi účastnili. My máme spoustu nápadů a témat o kterých by jsme se s vámi rády podělily. Jenomže jak je moje oblíbené přísloví  "Člověk míní, čas mění..." je to trošku jinak než jsme si plánovaly. Musely jsme  tedy pro letošní rok alespoň na půl roku všechny akce pozastavit. Každá z nás z jiného důvodu, ale každá z nás z vážného důvodu. Omlouváme se tedy a děkujeme za pochopení :-)

—————

30.03.2018 12:10

Omezený provoz

Omlouvám se za velmi omezený provoz od května 2017 do konce března 2018. V loňském roce jsem si musela dávat dohromady své zraněné koleno. Mokrá tráva, pantofle a sekačka není moc dobrá kombinace. Takže na několikáty pokus jsem neposlechla a dobrovolně jsem  nezvolnila. No musela tedy nastoupit "ruka osudu" a já žuchla a porouchala si koleno. Po vyslechnutí ortelu paní doktorky že jsem tlustá, tak mě koleno bolí z toho, jsem se probrala ze snu, že zranění je jen fyzická neopatrnost, že mi pomůže jen lékař, či cizí pomoc, nebo jen ortéza, či sádra, nastoupilo přesvědčení že musím řešit věcí víc (No jak jinak že? Ale zkusila jsem doufat, co kdyby.. :-) ) Našla jsem si tedy ortopeda, který akceptoval že mám nějaké kilo na víc, také mi udělal kloudné vyšetření a nenaléhal na mě, ani nebyl naštvaný, když jsem mu opakovaně odmítala operaci. Když jsme operaci konečně příjmula a chtěla si upřímně řečeno "odlehčit", tak mi operaci zamítla pojišťovna pro vyčerpaný kredit nemocnice. (Jak jinak že? :-) Proč bych to měla mít ulehčené? :-) ) Takže za pomocí alternativního přístupu pana doktora, za mého zastavení, užívání přípravků a dodržování určitých zásad, jsem se mohla od dubna zase rozběhnout do práce.... :-) Ovšem pochopení z řad lidí kteří mně potřebovali bylo minimální. Nechápali jak se mi něco takového mohlo stát, že jsem to nevěděla dopředu a takové vtipné narážky jsem měla každý den na talíři. Vtipné jaké mají lidé představy o mé práci nebo o mém životě... :-) No nic méně, je to zdracadlo které nastavovali mně a já jsem se do něj už koukla a udělala opatření. Takže od dubna zase pracuji na plný úvazek a koleno nezlobí a doufám že mi dá na pár let pokoj.. :-)

—————

10.04.2017 21:11

Volání a SMS

Znovu chci všem připomenout, že jestliže se mi dvakrát, třikrát nedovoláte, tak mi prosím napište sms. Budu se snažit do dvou, tří dnů na všechny sms odpověděť.

—————

09.03.2017 21:48

Projek DEA

Od 3.2.2017 jsou spuštěny stránky www.centrum-damian-dea.webnode.cz
Jestli by jste se chtěli zúčastnit přednášky, semináře, či jiné naší akce, tak se na tyto stránky koukněte. Termíny některých akcí jsou již vypsané.

—————

09.03.2017 21:19

Dárkové poukazy

Jsem nucena udělat opatření týkající se dárkových poukazů.
Zvykla jsem si už na poukazy které jsou kopie, nebo jsou vytisklé bez mého podpisu, razítka i mého číselného označení. Zvykla jsem si i na to, že někteří lidé přijdou s prošlým poukazem. Ale bohužel se stává čím dál častěji, že lidičky chodí častěji a častěji s prošlými poukazy. Zdá se mi to velice nefér, ne kvůli mně, ale kvůli lidem, které Vám poukazy darují. Takže jsem se rozhodla, že Vás trošku budu motivovat k zodpovědnosti a aby jste si poukazy vybírali dříve, než projde platnost.
Prošlý poukaz do pů roku: nic se nemění
Prošlý poukaz od půl do jednoh roku: cena poukazu se poníží o 10% z ceny
Prošlý poukaz od jednoho do dvou let: cena poukazu se poníží o 50% z ceny
Prošlý poukaz více než dva roky: cena poukazu se poníží o 80%

—————

08.02.2017 10:24

Zase telefon

Opět mne trestal v únoru telefon. Po vánočním přetížení se asi nedostal do kondice jak by mohl, no a začal vypovídat službu. Takže kdo mi volal, psal, tak mohl být pořádně naštvaný. Týden jsem zkoušela jestli si to rozmyslí, ale bohužel. Když už mi začali chodit sms, tak mne přestalo být slyšet a stále jsem jen slyšela halo!!!  jste tam????
Došla mi trpělivost a koupila jsem si nový telefon. Takže od dnešního dne mám nový a na nějaký čas spolehlivý kousek. Kdo mi volal a psal někdy od 30. ledna a já se mu neozvala, není to mým nezájmem o vás, ale zlobivým telefonem.

Kdo pracuje s energiemi moc dobře ví, že elektrické spotřebiče a zařízení jsou u nás velice zatěžované. Žárovky, rádia, varné konvice a jiné spotřebiče nám dávají často najevo nesouhlas s tím co se kolem nich děje. V mé domáctnosti krom nějaké žárovky je vše v pořádku, ale mobilní telefony mi to dávají "sežrat" za všechny ostatní kamarády. 

Omlouvám se.... ale tím že jsou dnes telefony lepší, citlivější a neustále pracují na pozadí, tak se bude stávat, že tím častěji budou vypovídat službu. Mám spoustu kolegů, kteří mají bohužel stejné zkušenosti jako já.

—————

—————