Novinky

10.04.2017 21:11

Volání a SMS

Znovu chci všem připomenout, že jestliže se mi dvakrát, třikrát nedovoláte, tak mi prosím napište sms. Budu se snažit do dvou, tří dnů na všechny sms odpověděť.

—————

09.03.2017 21:48

Projek DEA

Od 3.2.2017 jsou spuštěny stránky www.centrum-damian-dea.webnode.cz
Jestli by jste se chtěli zúčastnit přednášky, semináře, či jiné naší akce, tak se na tyto stránky koukněte. Termíny některých akcí jsou již vypsané.

—————

09.03.2017 21:19

Dárkové poukazy

Jsem nucena udělat opatření týkající se dárkových poukazů.
Zvykla jsem si už na poukazy které jsou kopie, nebo jsou vytisklé bez mého podpisu, razítka i mého číselného označení. Zvykla jsem si i na to, že někteří lidé přijdou s prošlým poukazem. Ale bohužel se stává čím dál častěji, že lidičky chodí častěji a častěji s prošlými poukazy. Zdá se mi to velice nefér, ne kvůli mně, ale kvůli lidem, které Vám poukazy darují. Takže jsem se rozhodla, že Vás trošku budu motivovat k zodpovědnosti a aby jste si poukazy vybírali dříve, než projde platnost.
Prošlý poukaz do pů roku: nic se nemění
Prošlý poukaz od půl do jednoh roku: cena poukazu se poníží o 10% z ceny
Prošlý poukaz od jednoho do dvou let: cena poukazu se poníží o 50% z ceny
Prošlý poukaz více než dva roky: cena poukazu se poníží o 80%

—————

08.02.2017 10:24

Zase telefon

Opět mne trestal v únoru telefon. Po vánočním přetížení se asi nedostal do kondice jak by mohl, no a začal vypovídat službu. Takže kdo mi volal, psal, tak mohl být pořádně naštvaný. Týden jsem zkoušela jestli si to rozmyslí, ale bohužel. Když už mi začali chodit sms, tak mne přestalo být slyšet a stále jsem jen slyšela halo!!!  jste tam????
Došla mi trpělivost a koupila jsem si nový telefon. Takže od dnešního dne mám nový a na nějaký čas spolehlivý kousek. Kdo mi volal a psal někdy od 30. ledna a já se mu neozvala, není to mým nezájmem o vás, ale zlobivým telefonem.

Kdo pracuje s energiemi moc dobře ví, že elektrické spotřebiče a zařízení jsou u nás velice zatěžované. Žárovky, rádia, varné konvice a jiné spotřebiče nám dávají často najevo nesouhlas s tím co se kolem nich děje. V mé domáctnosti krom nějaké žárovky je vše v pořádku, ale mobilní telefony mi to dávají "sežrat" za všechny ostatní kamarády. 

Omlouvám se.... ale tím že jsou dnes telefony lepší, citlivější a neustále pracují na pozadí, tak se bude stávat, že tím častěji budou vypovídat službu. Mám spoustu kolegů, kteří mají bohužel stejné zkušenosti jako já.

—————

01.02.2017 01:20

DEA

Dne 3.2.2017 se rozjíždí projekt DEA.

Podrobnější informace naleznete na stránkách: www.centrum-damian-dea.webnode.cz
také na fcb: Centrum Damian Dea

Koukněte na nás :-)

 

—————

02.01.2017 10:37

Zdražení

Od 1.1.2017 jsem nucena po deseti letech zdražit. K tomuto kroku musím přistoupit na základě zdražování režijního materiálu a poplatkům. Chci stále používat kvalitní přípravky, oleje, jehličky, náplasti, tejpy.... atd. Chci také nadále používat svoje ručníky a prostěradla, aby jste si nemuseli ničit své. Režijní náklady mi za deset let opravdu vzrostly několikanásobně.

Od 1.1.2017 jsem se také pokusila o zjednodušení ceníku. Zjednodušeně je to tedy tak, že za půl hodiny u mne zaplatíte 200,-, za hodinu 400,-kč, za dvě hodiny 800,-, za tři hodiny 1200,-. Nebudu už rozlišovat typ masáže, či poradenské služby. Tato hodinová sazba je včetně vašeho převlékání, objednání na další návštěvu, vydesinfikování po vás, uklizení použitého prádla... atd. V čistém čase u mne fyzicky trávíte zhruba 50minut.

Cenu za telefonní konzultace a za kontroly na dálku jsou stále zdarma. 

Děkuji za pochopení....

 

—————

01.01.2017 16:52

Fotografie

V nejbližší době bych chtěla vyměnit všechny fotografie na mých stránkách a na poukazech. Poukazy musím vyměnit z důvodů, které mi nejsou úplně příjemné. Po několika letech se mi opět stala nepříjemná věc. Někteří lidičky opět zkusili poukazy ofotit.... No co na to říct?
Fotografie zveřejňuji a používám s dovolením mé dcery Terezky. 

—————

31.12.2016 21:31

pár slov k roku 2016

Letošní rok byl pro mne velice těžký.... vlastně nejtěžší rok vůbec v mém životě.

Tragicky mi zahynula milovaná sestra a její manžel, tragicky také zahynula moje teta, poslední sestra mé maminky. Tyto události se odrazily na zdraví mé maminky a tatínka. Takže oba dva, i když každý z jiného důvodu se ocitli na hranici života a smrti. Během jednoho týdne také zahynuli dva kamárádi mého manžela. Blízce jsem znala sice jenom jednoho, ale silně to zasáhlo celé naše okolí a mého manžela, kterému jsem byla podporou. Dále jsem během tohoto roku byla nápomocna pozústalím po tragických událostech. Více jak kdy jindy, jsem letos mluvila s dušičkami, které tragicky a narychlo opustili tento svět.

Také jsem se potýkala s hloupostí, závistí, nepřejícností a útoky černé magie. Bylo to opravdu někdy vyčerpávající. Hold když je někdo omezený, tak ať si v tom pochodí. Já za tyto ataky vlastně děkuji, protože  jsem si nikdy nemyslela že toto zvládnu. Snažila jsem se, aby šlo vše mimo moji rodinu a mimo moji práci. Jsem na sebe velice pyšná, protože se mi to podařilo. Doufám že už to určitou osobu přestane v roce 2017 bavit, a přestane mě školit. Doufám že si uvědomí, že vše má jednou skončit.

V tomto roce pro mne nastala také změna v roli maminky. Moje dcera nastoupila na střední školu do Prahy. I když je to pro mne nové a přiznám se, velice těžké, tak jsem šťastná, že se dostala na školu která ji baví, že je na ní spokojená a že patří k nejlepším ve třídě.

Vzhledem k událostem tohoto roku, chci poděkovat všem za podporu a často i za obejmutí. O to vzácnější to pro mne je, že jsem si ani o podporu, ani o pár slov, ani o objemutí nemusela říkat. Že jsem to od Vás dostala. Děkuji i díky Vám jsem vše zvládla.

Také chci poděkovat za dárečky které jsem během celého roku dostala. Cítím velikou radost a dojetí, protože spousta dárečků byla opravdu promyšlených a koupených v nějaké souvislosti semnou a v souladu s tím, co jsem s některými lidičkami řešila. Nebo o čem jsem se zmínila. Z celého srdce opravdu děkuji za vše co jsem od Vás dostala.

Chci se také omluvit všem, kteří se mi nedovolali, kterým jsem neodepsala, kterým jsem nezavolala zpět, které jsem odmítla, nebo jinak odbyla. Vím, že by to tak nemělo být, že bych tu měla být  pro vás. Ale letos to fakt nešlo. Byly chvilky, kdy jsem se vším chtěla seknout a jít pracovat úplně do jiného oboru. Nebylo to opravdu lehké, a jedna událost střídala druhou. Nestihla jsem se ještě nadechnout a už tu bylo něco dalšího. Do toho neustále sms, mms, emaily, neustále někdo volal, neustále mne někdo "potřeboval". Nedivím se, že jste někdy byli protivní, nadávali jste mi, či jinak se ozývali. Ale jak se říká.... co má být to je...

A další omluva.  Ano opět za telefon. Protože můj nový telefon pod tíhou sms a mms, které jsem na Štědrý den dostávala prostě zkolaboval. Takže vůbec nevím kdo, kdy a jestli vůbec dostal moje přání. Já sama dostávala sms několik dní. Musela jsem telefon několikrát restartovat. Takže ani nevím, jestli jsem vůbec dostala všechny sms, které mi byli poslány a jestli odešly ty, které jsem stihla odeslat. Jen tak pro zajímavost, telefon se mi sekl při cca dvousté došlé sms a při osmdesáté odeslané. Po třech dnech se mi přijaté sms zastavili při 497 sms. U odeslaných se mi neukázal už ani výpis o doručení. Jo technika... na tu jsem opravdu krátká....

O změnách, které jsem už provedla a které chystám na příští rok, jsem Vás už trošku informovala. Doufám, že mě chápete a že mi ulehčíte moje rozhodnutí o ukončení určitých činností, které jsem do této doby pro vás dělala.

—————

30.12.2016 21:43

Nový rok

Do Nového roku přeji všem hlavně štěstí, zdraví a rodinné pohody.

Aby nám další rok ve znamení ohně přinesl méně změn, trápení a bolesti. Aby jsme se k ostatním chovali tak, jak by jsme chtěli aby se ostatní chovali k nám. Aby jsme si uvědomovali štěstí přítomného okamžiku a s pokorou přijímali co nám život přinese. Aby jsme více děkovali a méně se rozčilovali. Aby jsme se více věnovali sami sobě, svým blízkým a více si užívali radosti a nezapoměli se usmívat.

Věřte, že vše co se děje má svůj smysl a náhody neexistují.....

S láskou Markéta H.

 

—————

30.12.2016 19:48

VELKÉ ZMĚNY


Už nějaký čas mne úplně nenaplňuje to co dělám. Přemýšlela jsem tedy o změně. Na jednu stranu jsem chtěla změnu, ale na druhou jsem brala ohledy na lidi, kteří ke mne chodí a chodit chtějí. Díky mým průvodcům, kteří mě tento rok podporovali možná víc, jak kdy jindy, za což jsem jim velice vděčná, jsem některé menší změny nastolila. Další příjdou s rokem 2017.
Takže jsem v roce 2016 ukončila aktivity týkající se přednášení. Jelikož jsem přednášela často v Praze a v jiných vzdálených městech. Ztratila jsem jednou dvouhodinovou přednáškou celý den, což mi opravdu nevyhovovalo. Dále jsem ukončila spolupráci s kolegyněmi, se kterými jsem pořádala kurzy, nebo jsem jim na kurzech dělala dohled. Opět mi to zacházelo hlavně časově.
Dále jsem v tomto roce oslovila tři "bohyně", kterým jsem nabídla spolupráci. Nabídla jsem jim také pomoc. Tato pomoc spočívá v tom, že jim pomůžu najít co je pro ně pracovně vhodné, co budu moci je naučím, co budu moci jim předám. Když ony samotné budou chtít.
Tímto oslovením jsem rozjela projekt, který jsem, po domluvě s nimi, nazvala CENTRUM DAMIAN DEA. Dea = bohyně.  Doufám, že najdu postupně víc takových Bohyň, se kterými utvoříme celek, ve kterém se každá bohyně bude věnovat tomu co jí baví, budeme se navzájem podporovat, budeme spolu spolupracovat, pořádat kurzy, přednášky, víkendové pobyty a jiné aktivity.
Několik lidí se mne už ptalo proč to dělám. No to je jednoduché. Já nebudu muset odjíždět kvůli přednáškám a kurzům někam daleko. Budu se moci zbavit některých činnností, které mne už nenaplňují. Můžu svoje zkušenosti a vědomosti  předat dalším, kterým tím v začátcích snad i pomůžu. Také jim budu moci předat některé klienty. No a já se budu moci věnovat tomu, co mě baví :-)
Veškeré informace se budete moci dozvědět na internetových stránkách WWW.CENTRUM.DAMIAN.DEA.WEBNODE.CZ
O všech změnách Vás samozřejmě budu informovat.

—————

—————