Novinky

12.06.2018 08:33

Facebook

Vím jak těžké je mne kontaktovat. Věřte že opravdu nevím jak tuto záležitost řešit. No a protože mne zkoušíte kontaktovat různě, tak jste to zkoušeli i přes facebook  mého manžela, či dcer. Ty z toho nebyli moc nadšení, že si pro mne musí pamatovat různé vzkazy, čísla, či jiné důležité informace. Tak se dcera rozhodla a založila mi také profil. Takže už nějaký čas mám na své jméno Markéta Hladká založený facebookový profil. Moc často tam nechodím, protože opravdu nemám čas koukat co, kde, kdo a jak...., ale mám aplikaci v telefonu a vaše zprávy mi tam chodí. Tak snad se komunikace semnou pro Vás opět trošku zlepší.

—————

01.05.2018 12:58

Akce a Dea

Dostávám časté dotazy jak to je v letošním roce s akcemi v projektu DEA. Je pro nás úžasná zpětná vazba, že Vám naše akce chybí a že by jste se jich rádi účastnili. My máme spoustu nápadů a témat o kterých by jsme se s vámi rády podělily. Jenomže jak je moje oblíbené přísloví  "Člověk míní, čas mění..." je to trošku jinak než jsme si plánovaly. Musely jsme  tedy pro letošní rok alespoň na půl roku všechny akce pozastavit. Každá z nás z jiného důvodu, ale každá z nás z vážného důvodu. Omlouváme se tedy a děkujeme za pochopení :-)

—————

30.03.2018 12:10

Omezený provoz

Omlouvám se za velmi omezený provoz od května 2017 do konce března 2018. V loňském roce jsem si musela dávat dohromady své zraněné koleno. Mokrá tráva, pantofle a sekačka není moc dobrá kombinace. Takže na několikáty pokus jsem neposlechla a dobrovolně jsem  nezvolnila. No musela tedy nastoupit "ruka osudu" a já žuchla a porouchala si koleno. Po vyslechnutí ortelu paní doktorky že jsem tlustá, tak mě koleno bolí z toho, jsem se probrala ze snu, že zranění je jen fyzická neopatrnost, že mi pomůže jen lékař, či cizí pomoc, nebo jen ortéza, či sádra, nastoupilo přesvědčení že musím řešit věcí víc (No jak jinak že? Ale zkusila jsem doufat, co kdyby.. :-) ) Našla jsem si tedy ortopeda, který akceptoval že mám nějaké kilo na víc, také mi udělal kloudné vyšetření a nenaléhal na mě, ani nebyl naštvaný, když jsem mu opakovaně odmítala operaci. Když jsme operaci konečně příjmula a chtěla si upřímně řečeno "odlehčit", tak mi operaci zamítla pojišťovna pro vyčerpaný kredit nemocnice. (Jak jinak že? :-) Proč bych to měla mít ulehčené? :-) ) Takže za pomocí alternativního přístupu pana doktora, za mého zastavení, užívání přípravků a dodržování určitých zásad, jsem se mohla od dubna zase rozběhnout do práce.... :-) Ovšem pochopení z řad lidí kteří mně potřebovali bylo minimální. Nechápali jak se mi něco takového mohlo stát, že jsem to nevěděla dopředu a takové vtipné narážky jsem měla každý den na talíři. Vtipné jaké mají lidé představy o mé práci nebo o mém životě... :-) No nic méně, je to zdracadlo které nastavovali mně a já jsem se do něj už koukla a udělala opatření. Takže od dubna zase pracuji na plný úvazek a koleno nezlobí a doufám že mi dá na pár let pokoj.. :-)

—————

10.04.2017 21:11

Volání a SMS

Znovu chci všem připomenout, že jestliže se mi dvakrát, třikrát nedovoláte, tak mi prosím napište sms. Budu se snažit do dvou, tří dnů na všechny sms odpověděť.

—————

09.03.2017 21:48

Projek DEA

Od 3.2.2017 jsou spuštěny stránky www.centrum-damian-dea.webnode.cz
Jestli by jste se chtěli zúčastnit přednášky, semináře, či jiné naší akce, tak se na tyto stránky koukněte. Termíny některých akcí jsou již vypsané.

—————

09.03.2017 21:19

Dárkové poukazy

Jsem nucena udělat opatření týkající se dárkových poukazů.
Zvykla jsem si už na poukazy které jsou kopie, nebo jsou vytisklé bez mého podpisu, razítka i mého číselného označení. Zvykla jsem si i na to, že někteří lidé přijdou s prošlým poukazem. Ale bohužel se stává čím dál častěji, že lidičky chodí častěji a častěji s prošlými poukazy. Zdá se mi to velice nefér, ne kvůli mně, ale kvůli lidem, které Vám poukazy darují. Takže jsem se rozhodla, že Vás trošku budu motivovat k zodpovědnosti a aby jste si poukazy vybírali dříve, než projde platnost.
Prošlý poukaz do pů roku: nic se nemění
Prošlý poukaz od půl do jednoh roku: cena poukazu se poníží o 10% z ceny
Prošlý poukaz od jednoho do dvou let: cena poukazu se poníží o 50% z ceny
Prošlý poukaz více než dva roky: cena poukazu se poníží o 80%

—————

08.02.2017 10:24

Zase telefon

Opět mne trestal v únoru telefon. Po vánočním přetížení se asi nedostal do kondice jak by mohl, no a začal vypovídat službu. Takže kdo mi volal, psal, tak mohl být pořádně naštvaný. Týden jsem zkoušela jestli si to rozmyslí, ale bohužel. Když už mi začali chodit sms, tak mne přestalo být slyšet a stále jsem jen slyšela halo!!!  jste tam????
Došla mi trpělivost a koupila jsem si nový telefon. Takže od dnešního dne mám nový a na nějaký čas spolehlivý kousek. Kdo mi volal a psal někdy od 30. ledna a já se mu neozvala, není to mým nezájmem o vás, ale zlobivým telefonem.

Kdo pracuje s energiemi moc dobře ví, že elektrické spotřebiče a zařízení jsou u nás velice zatěžované. Žárovky, rádia, varné konvice a jiné spotřebiče nám dávají často najevo nesouhlas s tím co se kolem nich děje. V mé domáctnosti krom nějaké žárovky je vše v pořádku, ale mobilní telefony mi to dávají "sežrat" za všechny ostatní kamarády. 

Omlouvám se.... ale tím že jsou dnes telefony lepší, citlivější a neustále pracují na pozadí, tak se bude stávat, že tím častěji budou vypovídat službu. Mám spoustu kolegů, kteří mají bohužel stejné zkušenosti jako já.

—————

01.02.2017 01:20

DEA

Dne 3.2.2017 se rozjíždí projekt DEA.

Podrobnější informace naleznete na stránkách: www.centrum-damian-dea.webnode.cz
také na fcb: Centrum Damian Dea

Koukněte na nás :-)

 

—————

02.01.2017 10:37

Zdražení

Od 1.1.2017 jsem nucena po deseti letech zdražit. K tomuto kroku musím přistoupit na základě zdražování režijního materiálu a poplatkům. Chci stále používat kvalitní přípravky, oleje, jehličky, náplasti, tejpy.... atd. Chci také nadále používat svoje ručníky a prostěradla, aby jste si nemuseli ničit své. Režijní náklady mi za deset let opravdu vzrostly několikanásobně.

Od 1.1.2017 jsem se také pokusila o zjednodušení ceníku. Zjednodušeně je to tedy tak, že za půl hodiny u mne zaplatíte 200,-, za hodinu 400,-kč, za dvě hodiny 800,-, za tři hodiny 1200,-. Nebudu už rozlišovat typ masáže, či poradenské služby. Tato hodinová sazba je včetně vašeho převlékání, objednání na další návštěvu, vydesinfikování po vás, uklizení použitého prádla... atd. V čistém čase u mne fyzicky trávíte zhruba 50minut.

Cenu za telefonní konzultace a za kontroly na dálku jsou stále zdarma. 

Děkuji za pochopení....

 

—————

01.01.2017 16:52

Fotografie

V nejbližší době bych chtěla vyměnit všechny fotografie na mých stránkách a na poukazech. Poukazy musím vyměnit z důvodů, které mi nejsou úplně příjemné. Po několika letech se mi opět stala nepříjemná věc. Někteří lidičky opět zkusili poukazy ofotit.... No co na to říct?
Fotografie zveřejňuji a používám s dovolením mé dcery Terezky. 

—————

—————