Novinky

30.04.2019 22:27

Svatojánské bubnování

Před pár lety jsem s kamarádkou pravidelně pořádala akci, která byla zaměřená na Svatojánské rituály. Předvečer sv. Jána je magická noc, často se oslavy tohoto světce spojují se slunovratem. V tuto noc se vykonávají po staletí určité rituály a mělo by se dodržovat i pár pravidel.  V posledních třech letech, jsme se těmto rituálům věnovaly pouze v uzavřené skupince. V letošním roce jsme se ale rozhodly, že zkusíme udělat tuto akci pro veřejnost.

Chtěla bych tedy já i mé kolegyně, pozvat všechny zájemce o Svatojánské rituály na akci SVATOJÁNSKÉ BUBNOVÁNÍ, která se bude konat 22.6.2019 v areálu u I.ZŠ (horní) v Pomezí.

Dozvíte se spoustu informací o slunovratu, sv. Jánu, o rituálech, o nebezpečích, magických předmětech... atd.
V dílničce, si budete moci s dětmi vyrobit ochraný amulet, či jiné krásné a symbolické věci.
Budete si moci vyzkoušet Svatojánské rituály.
Nás kamarád přiveze bubny a bude všechny zájemce učit bubnovat.
Zažijete skupinové bubnování.
Opečete si buřty na ohni.
Na závěr proběhne šamanský očistný rituál ohně, který provede peruánský šaman.

Po celou dobu pro Vás bude připravené občerstvení.
Vstupné dobrovolné.

Ti kteří mají doma buben, bubínek, či cokoliv jiného, na co si chtějí zabubnovat, tak neváhejte s vezměte tyto nástroje sebou.

 

—————

30.04.2019 22:21

Semináře

25.5.2019 proběhne seminář pro ženy Archetypy ženství se šamanskou meditací na uzdravení ženství

1.6.2019 proběhne seminář Uzdravení ženských archetypů se šamanskuomeditací

Více informací se dozvíte na centrum-damian-dea.webnode.cz

 

—————

15.04.2019 20:27

Spolupráce se šamanem

Od 17.4.2019 bude v mé pracovně jednou až dvakrát v měsíci ordinovat peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez.

Objednávat se můžete pouze přes sms na čísle      

703 635 266, vždy napsat že máte zájem o šamanskou terapii.

na emailu: centrum.damian@seznam.cz nebo carlos.shamanspirit@seznam.cz

na fcb. centrum-damian-dea nebo Markéta Hladká

 

Bližší informace nalejdete na                                                                          www.shaman-spirit.webnode.cz
 

—————

12.04.2019 14:07

Semináře

Máme za sebou s kolegyní dva první semináře konané v Pomezí, které se týkají žen a ženské energie. Obě soboty byly úplně jiné a obě soboty byly úžasné. Opět se potvrdilo pravidlo, že se sejdou ženy, které mají společná témata. Na obou seminářích se nám to rozdělilo pěkně na dvě skupinky a provázanost a propojení energií bylo velice rychlé a opravdu intenzivní. Ženy poznaly své vnitřní archetypy, použily k jejich diagnostice automatickou kresbu, která i přes první rozpaky šla naprosto úžasně každé z nich. Pomocí manter, vizualizací, povídání a individuálního přístupu od nás, se některé ženy velice intenzivně, některé o trošku méně seznámily a poté napojily na své hlavní ženské archetypy. První část semináře byla zakončena rozklíčováním a popovídáním si nad obrázky s Boženkou.  Uvědomnění bylo u některých velice hluboké a intenzivní, u některých se s tím nejdříve musela poprat hlava a její rozumová část. Ale veliký posun byl u každé z žen a to jsme ještě něbyly u konce.
Po ukončení semináře přišel šaman který po přednášce o šamanismu započal hlubokou, silnou a léčivou meditaci. Dámy z něj byly příjemně překvapeny a i přes ostychy, že neumí meditovat se ponořily do klidu, relaxace, odevzdání a meditace. Po ukončení si zkusily chuť tabáku Mapacho. Objaly se se šamanem a byl čas k návratu domů.
Byla to pro nás obě užitečně strávená sobota a s velikou pokorou děkujeme všem ženám, které za námi přišly a dovolily nám, aby jsme jim mohly dát zakusit zážitek a prožitek z napojení s jejich ženskými archetypy. Protože pro některé to byly opravdu velice hluboké a silné zážitky.
Děkujeme také za zpětné reakce zúčastněných. Jsem za ně velice rády a velice nás potěšily, protože jste nám daly zase sílu jít do dalších těchto seminářů.

—————

03.03.2019 18:41

6.4.2019 Seminář s meditací

6.4.2019 se koná další seminář Archetypy ženství se šamanskou meditací na uzdravení ženství

Bližší informace najdete na https://centrum-damian-dea.webnode.cz

 

—————

24.02.2019 14:15

Seminář se šamanskou meditací

Jsme velice rády, že jste o náš seminář projevily takový zájem. Během pár dní máme i náhradnice. No a protože nám bylo líto, že musíme některé zklamat, domluvily jsme se, že zkusíme domluvit ještě jeden seminář s meditací. 

Jestli máte tedy o seminář Archetypy ženství s meditací na uzdravení ženství zájem, dejte nám vědět.

Děkujeme

—————

17.02.2019 16:33

Seminář: Archetypy ženství a šamanská meditace na uzdravení ženství

Chtěla bych Vás se svými kolegyněmi z projektu DEA pozvat na seminář ARCHETYPY ŽENSTVÍ A ŠAMANSKÁ MEDITACE NA UZDRAVENÍ ŽENSTVÍ.
Tento seminář je určen pouze pro ženy, pro ženy, které se chtějí více dozvědět o svých vnitřních ženách a chtějí s nimi navázat spojení a více s nimi pracovat.
Více o tomto semináři, se dozvíte na stánkách projektu DEA www.centrum-damian-dea.webnode.cz


Jako bonus tohoto semináře, pro Vás máme velkou meditaci na uzdravení Vašeho ženství. Náš velmi dobrý kamarád peruánský šaman, pro nás udělal vyjímku. Díky tomu zažijete dvouhodinovou meditaci na uzdravení Vašeho ženství. Jelikož je počet účastnic semináře omezen, bude tato meditace individuální a hodně silná.

—————

25.01.2019 12:21

Opět parkování

Každý rok řeším nejvíce svůj telefon, zvláště začátkem roku je to s ním těžké. V letošním roce je ale aktuální téma parkování :-) No alespoň změna

Po absurdní a zcela zbytečné události, která vznikla jednoho zimního večera :-) Chci své klienty poprosti jestli by mohli parkovat už pouze před mým domem. Číslo popisné 405. Je to vlastně podél jediného dřevěného plotu, který v ulici vůbec je. Jelikož u vedlejšího domu, ačkoliv na veřejné komunikaci, která v dohledné době  bude patřit obci Pomezí, by se mohli dočkat nepříjemností. Mohla by na Vás být zavolána hlídka policie. Ve vašem osobním zájmu si proto moji prosbu vemte k srdci...
Děkuji

 

—————

24.01.2019 12:23

Taková absurdita

V pátek 18.1.2019 vznikla nepříjemná situace, při které jeden občan Pomezí pan K., nemohl zaparkovat mezi dvě stojící auta. (Důvod, pro který mezi auta nemohl zaparkovat, zde nebudu rozebírat). První stálo auto nájemnice vedlejšího domu, která s autem nejezdí a auto několik týdnů stojí na jednom místě, druhé auto byl můj klient, který nechal auto sice před bránou do zahrady, ale před bránou byl půlmetrový zmrzlý sníh. Šest hodin večer, půl metru zmrzlého sněhu před bránou, teploměr ukazoval dost stupnů pod nulou, to by málokdo věřil, že ten vjezd bude někdo potřebovat. Stalo se, pan K. který přijel na návštěvu, nemohl zaparkovat mezi auta, zaparkoval tedy jinde, to že to bylo na soukromém pozemku, v křižovatce a ještě v protisměru mu vůbec nevadilo. Zavolal POLICII, jelikož mu můj klient "jakože" bránil ve výjezdu do cizí zahrady. Policie přijela, vyslechla si od paní nájemnice vedlejšího domu i od pana K. srdceryvný příběh, jak moc ji auto mého klienta vadí ve výjezdu...... Po cca dvaceti minutách řešení tohoto bránění ve výjezdu, nájemnice vedlejšího domu na otázku pana policisty, jestli ji to zaparkované auto, kvůli kterému  hlídku volali opravdu vadí v té bráně a jestli má pán své auto přeparkovat od brány jinam, odpověděla že NE.
Co na to říct????

Že je to smutný? Že je to zbytečné? Že je to absurdní? No dá se na tuto absurditu říct mnoho. Spousta názorů by se určitě veřejně nemohla publikovat.
Mně nezaráží že někdo volá policii, aby udělal druhým zle. V případě těchto dvou lidí by mně spíš překvapilo kdyby situaci řešili selským rozumem a tzv. po sousedsku. Zazvoním na souseda a řeknu hele vadí mi tvé auto... Spíše mně zarazilo, že policie nedělá nic proto, aby tito lidé si příště rozmyseli, jestli policii zavolají. Protože když mám pádný důvod zavolat policii, poté si hlídce stěžuji a nakonce řeknu že mi to vlastně nevadí, je dle mého důvod, dát těmto lidem pokutu. Ať za své činy nesou odpovědnost i na té fyzické rovině. Jinak budou kdykoliv, nakoholiv nesmyslně volat hlídku policie, která by v tu chvíli mohla být potřebná někde jinde. Po dlouhé době jsem se přesvědčila, že nejtvrdší srážka je opravdu s pořádným ...... .

Přeji všem slušně smýšlejícím lidem, aby až budou potřebovat jakoukoliv pomoc (hlídku police, osazení záchranky, či chlapy od hasičů) ať tyto složky nejsou vytaženi k takovýmto absurdním situacím. Ono někdy jde fakt i o životy...

—————

04.01.2019 12:16

Parkování

Kdo ke mně chodí pravidelně tak ví, že v posledních letech došlo k velkým změnám. S majiteli domu naproti mé provozovny, jsme se domluvili, že moji klienti nebudou parkovat na jejich parkovišti, no a jejich nájemníci, nebudou parkovat před mým domem. Děkuji všem svým klientům za dodržování mé prosby, aby parkovali pouze na ulici před mým domem.

 

—————

—————