Prodej

Dnes se dá koupit skoro vše, na co si vzpomenete. Bohužel ale ne vše je kvalitní. Na úkor provizí, či reklam, dostávají lidé za své peníze nekvalitní a mnohdy málo účinné připravky a výrobky. Někdy se i stane, že z nevědomosti si lidé koupí přípravek nebo výrobek dokonce i škodlivý. Je spousta prodejců, kteří Vám budou vychvalovat svoje zboží jen aby ho prodali, protože mají tučnou provizi, nebo protože neví, že jinde existuje přípravek účinnější.

Zde bych Vám tedy chtěla nabídnout bylinné přípravky a výrobky, které používám ke své praci, už několik let je používám nejenom sama, ale vyzkoušelo je i mnoho z mých klientů. Mám s nimi dobré zkušenosti, vím že jsou opravdu kvalitní a že fungují. Kvalita u nich daleko převyšuje cenu, protože: ne vše drahé je to pravé.

Přípravky a jiné výrobky Vám nikdy nenutím ani kupovat, ani se zapisovat do nějakých klubů, či odebírat nějaké množství. Jen o nich informuji a je jen na klientech, jestli si nakoupí u mne, v lékarně, v bylinkářstvi, či přes internet. Bylinné přípravky jsou vždy navržené pro toho určitého klienta, který se pak rozhodne sám. Některé bylinné přípravky jsou "všeobecné", u těchto přípravků se nemusí dělat podrobná diagnostika. Klienti si u mne potřebné bylinné přípravky pro léčbu nebo prevenci můžou objednávat pravidelně, nebo dle jejich potřeby. Některé přípravky a výrobky mám i u sebe v provozovně.

Vše je samozřejmě individuální a je ještě spousta přípravků a jiných výrobků, které já neprodávám, ale v případě potřeby doporučím co si klient má koupit a kde to sežene.

Jestliže máte ojakýkoliv přípravek zájem, tak mě neváhejte kontaktovat. Buď Vám ho zašlu poštou, přijdete si pro něj osobně, nebo Vám doporučím, kde si může daný přípravek koupit.