Masáže

Domácí masáže

Chtěli by jste doma namasírovat přítelkyni, přítele, manželku, manžela, děti či kohokoliv jiného?  Nebo naopak, chtěli by jste, aby Vás někdo doma namasíroval a on se vymlouvá, že to neumí, že by Vám mohl ublížit atd.. ?

Mám pro Vás řešení!

Přiveďte si ke mně dítě, manželku, manžela, nebo kohokoliv jiného. Pod mým dohledem si můžete navzájem masérské hmaty vyzkoušet.

Záleží pouze na Vás, s jakou masáží se chcete seznámit. Většina masážních technik z mé současné nabídky je pro toto seznámení vhodná. Forma a hloubka takového seznamování je vždy individuální a je na Vás, do jaké míry budete chtít být s vybranou technikou seznámeni.

Bude to hlavně o praktické ukázce, aby jste "to dostali do ruky", ale trochu teorie taky musí být. Proto doporučuji vzít si sebou sešit, do kterého si můžete zapisovat poznámky.

 

 

Automasáže

Chcete si osvojit techniky, které Vám pomůžou odstranit nebo zmírnit bolesti. Přijďte a vyzkoušejte si sami na sobě, co pár hmatů dokáže. Také se naučíte pár cviků, se kterými budete bolestem předcházet a s kterými se i bolestí dokážete zbavit.  Vše je přizpůsobeno na Váš zdravotní stav, kondici a věk. Nemáte se čeho obávat!