Bylinné tinktury

Bylinné výluhy v lihu, neboli bylinné tinktury, patří v dnešní době k nejúčinnější formě fytoterapie u nás. Jedna dávka (cca 20kapek) kvalitního lihového přípravku, odpovídá zhruba jednomu šálku bylinného čaje. Účinek u tinktury je mnohem rychlejší než u čaje, je to logické, protože alkohol se do krve dostane prostě rychleji. Také forma podání je příjemnější u tinktur, málokdo si pochutná na hořkém čaji a hodně lidí bylinné čaje prostě nepije. 
Nabízím léty vyzkoušené bylinné tinktury, které sama používám pro sebe i svoji rodinu a klienti si je už často kupují bez mého doporučení. 

 

Duhové elixíry
Kdo byl na přednášce Martina Kolára, tak mi musí dát za pravdu, že je to opravdu veliký odborník na fytoterapii a mykoterapii. Své zkušenosti a vědomosti uplatnil v přípravě receptů Duhových elixírů. Jsou velmi účinné a mají i rychlý nástup účinnosti. Pracuji s některými elixíry už mnoho let a mám opravdu jen ty nejlepší zkušenosti.  
Detoxilen - dokáže srovnat metabolismus tím, že odstraní z těla zánětlivé složky. Slouží také k pročištění celého organizmu.
Fungilen - speciální složení tohoto elixíru, dokáže z těla odstranit přemnožené kvasinky, plísně, viry a bakterie, které způsobují nemalé zdravotní problémy.
Imunex - vynikající přípravek, který dokáže pomoci s poruchou imunity, používá se hlavně na alergie, ale má daleko širší využití.
Fructavit - tento přípravek je plný vitamínů a minerálů, používá se hlavně pro posílení a regeneraci organsimu.
Psychoregen - dokáže harmonizovat naší psychiku a zlepšovat spánek bez vedlejších účinků.
Více informací se dozvíte na stránkách www.novyobzor.cz

 

Byliné kapky
Tinktury českých firem, které vyrábějí silné a učinné přípravky. Jejich sortiment je velice obsáhlý, proto zde nebudu jednotlivé přípravky vypisovat. 
S těmito firmami spolupracuji už delší čas a jsem s jejich přípravky velmi spokojená a klienti kteří je vyzkoušeli, jsou spokojení také.
Více informací se dozvíte na stránkách www.tinktura.eu
                                                           www.nadeje-byliny.eu